Sıkça Sorulan Sorular

lifta 20 mg 2 tablet fiyatı


Lifta 20 miligramın orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Ürünün sağ alt kısmında yer alan barkod numarası ile İTS sisteminden manuel veya barkodu okutarak sorgulama yapabilirsiniz.

Devlet ödenekleri; SGK, Bağkur, Emekli Sandığı Lifta ilacı karşılar mı?

Hayır. Lifta özel reçeteli ilaç kategorisinde yer aldığı için sadece peşin ödeme ile alınmaktadır.

Eczanelerde satılan LIFTA ile İnternet üzerinde satılanlar arasında ki fark nedir?

Hiç bir fark bulunmamaktadır. Eczanelerde satılan Liftaların tamamı ecza depomuzdan tarafından temin edilmektedir. İnternet üzerinden aldığınız ürün ile eczanede ki LİFTA birebir aynıdır.

Lifta geciktirici mi yoksa sertleştirici midir?

İçerisinde bulunan Dapoksetin ve Tadalafil ham maddesi sayesinde cinsel birleşmelerde erken boşalma sorunlarınızı ortadan kaldırırken uzun süreli ereksiyonlara yardımcı olmaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Sipariş verdiğiniz tüm ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Firmamız tarafından gönderilen ürünleriniz elinize ulaşmadan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kargo ücreti alınıyor mu?

59 TL ve üzerinde ki tüm siparişleriniz ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir. Ürün bedelini ödediğiniz takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Memnun kalmadığımız takdirde iade şansımız var mı?

Yasal olarak 14 gün içerisinde koşulsuz iade ve değişim şansına sahipsiniz. Ürünü kullanmasanız dahi, dilediğiniz zaman iadenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kargonuzun içerisinde yer alan iade kodu ile 7/24 kolay iade şansı sadece İstanbul Eczada!

Ürünün eve gelmesini istemiyorum, nasıl temin edebilirim?

Sipariş verdiğiniz ürünün ev adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın kargo şubesine gelmesini talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz mevki de yer alan Aras ve PTT şubelerinden siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Aklıma takılan birden fazla soru var, site içerisinde cevap bulamıyorum?

Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları sitemizde bulunan canlı destek ve Whatsapp üzerinden yazışarak sorabilirsiniz. Dilerseniz de 05521549092 numaralı hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.